Chcesz zadbać o edukację zdrowotną podopiecznych? Wyświetlaj materiały edukacyjne dedykowane dzieciom i dorosłym w poczekalni swojej placówki medycznej. Z systemem drNews możesz robić to za darmo!

Pierwszy raz słyszysz o systemie drNews? Możesz go spotkać w poczekalniach przychodni i mniejszych praktyk lekarskich w całej Polsce. Jest wyświetlany na dużych ekranach, angażując osoby oczekujące na wizytę u lekarza, które dzięki krótkim blokom filmowym nie tylko przyjemniej spędzają czas, lecz także poszerzają swoją wiedzę z zakresu zdrowia i medycyny.

Jakie materiały są wyświetlane?

Przede wszystkim edukacyjne bloki tematyczne, takie jak “Witaminowa ściąga”, “Jak przygotować się do badania?”, “Pylenia”, “Czy wiesz, że…”, Rozwój w czasie ciąży”. Oprócz tego, drNews oferuje najważniejsze krajowe wiadomości medyczne, prognozę pogody na trzy dni, kartkę z kalendarza wraz z imionami solenizantów oraz inspirującym cytatem na każdy dzień, a także słówko dnia z definicją, zwykle z dziedziny medycyny i farmacji. Jest także coś dla najmłodszych: wierszyki, tworzone w myśl zasady „uczyć, bawiąc”. Atrakcyjne dla dzieci rymowanki poruszają ważne zagadnienia dotyczące profilaktyki zdrowotnej.

Ile to kosztuje?

Wyświetlanie materiałów oferowanych przez drNewsa nic nie kosztuje! System już dziś może pojawić się w Twojej placówce medycznej. Jednak musisz dysponować własnym ekranem.

Co jeszcze zyskasz?

  • Możliwość wyświetlania swoich materiałów, takich jak grafiki pracy, informacje o lekarzach i placówce.
  • Wsparcie techniczne na każdym etapie korzystania z drNewsa.
  • Większy prestiż w oczach pacjentów.
  • Większą prywatność w gabinecie lekarskim - dzięki subtelnej muzyce, tłumiącej odgłosy z gabinetu, a także skupieniu uwagi osób znajdujących się w poczekalni na wyświetlanych materiałach.

Sprawdź pełną ofertę drNewsa i zobacz demo systemu na stronie: drnews.pl. W razie pytań zadzwoń pod numer 22 266 80 84 albo napisz maila na adres drnews@lekseek.com.