Jeśli chcesz nawiązać ciekawe kontakty zawodowe, poszerzyć wiedzę, podzielić się swoimi doświadczeniami, wejdź na forum Lekarze Lekarzom. To wyjątkowe miejsce w sieci, adresowane do przedstawicieli środowiska medycznego.

Forum jest w pełni dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Trzeba więc założyć konto, aby korzystać ze wszystkich funkcjonalności. Nie trafiają tu przypadkowe osoby, spoza środowiska medycznego, lecz takie, które interesują się specjalistyczną tematyką. Rejestracja na forum to jednak nie tylko gwarancja dostępu do wartościowych treści, ale także ułatwienie korzystania z serwisów LekSeek Polska. Wystarczy zarejestrować się raz (na forum albo w dowolnym serwisie LekSeek), aby utworzyć jedno konto, wspólne dla wszystkich. Za jego pomocą można później logować się w serwisach: Lekarze Lekarzom, Leksykon, Wielka Baza ChPL oraz MedKiosk.

Rejestracja umożliwia przede wszystkim dostęp do branżowych artykułów, opublikowanych na powyższych stronach. Możliwe są również komentowanie i dyskusja w obrębie poruszanych zagadnień. Do dyskusji można dołączyć na kilka sposobów. Na pasku, w górnej części forum, znajdują się zakładki z nazwami serwisów. Wystarczy kliknąć w wybraną nazwę, aby od ręki zapoznać się z listą komentowanych tekstów.

W prawym górnym rogu forum znajduje się wyszukiwarka. Skorzystanie z niej to również szybki sposób na przejrzenie zawartości forum pod kątem wybranego tematu. Wyszukiwarka umożliwia m.in. przeglądanie tylko wątków albo tylko odpowiedzi i komentarzy. Tuż pod wyszukiwarką widoczne jest okienko „Popularne kategorie”. Tu wyświetlane są tematy, które wywołały najbardziej ożywioną dyskusję. Jeszcze niżej znajduje się okienko „Popularne ICD10”. Ono również pozwala na przeszukiwanie zawartości forum - kieruje do artykułów, związanych z wątkiem kodów klasyfikacji ICD10.

W każdej chwili można oczywiście rozpocząć dyskusję na inny temat, nie związany z publikacjami w serwisach. Zachęcamy i zapraszamy - wystarczy dodać swój pierwszy post. Miałeś do czynienia z nietypowym przypadkiem i szukasz wskazówki? Zależy Ci na opinii kolegów w tej sprawie? A może chcesz podzielić się ciekawostką, o której właśnie usłyszałeś? Forum jest do tego idealne. Znajdziesz je pod adresem lekarze.lekarzom.pl, możesz również wejść na nie ze strony www.leksykon.com.pl (zakładka „Forum” w pasku menu).