Już ponad 13 tysięcy lekarzy korzysta z Gabinetu drWidget, zaprojektowanego i wykonanego przez LekSeek Polska. Program staje się coraz bardziej popularny i nic w tym dziwnego, bowiem oferuje szereg możliwości oraz jest w pełni bezpieczny. Regularnie wprowadzamy do Gabinetu nowe funkcjonalności i udogodnienia, tak aby mógł odpowiadać na rosnące potrzeby sektora medycznego.

Przypominamy, że ww. program służy do kompleksowego zarządzania zarówno indywidualną praktyką, jak i przychodnią lekarską. Można z niego korzystać w przeglądarce, na stronie www.drw.pl, a także w telefonie, za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Co ważne, obie wersje programu są bezpłatne – nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Warto wybrać właśnie Gabinet drWidget, ponieważ jest on bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze, spełnia wszystkie standardy obowiązujące w służbie zdrowia oraz zapewnia całodobową pomoc techniczną. Program pozwala lekarzom sprawnie organizować pracę w placówce oraz szybko i wygodnie przeprowadzać wizyty. System automatycznych podpowiedzi sprawia, że wystarczy dosłownie kilka kliknięć, aby wypisać elektroniczną receptę. Tak samo jest w przypadku zwolnień, zaświadczeń, zaleceń itp.

Użytkownicy cenią Gabinet drWidget między innymi dlatego, że pozwala im skrócić czas przeznaczany na pojedynczą wizytę nawet o 10 minut. Jest to możliwe dzięki interaktywnemu grafikowi, obszernej bibliotece gotowych formularzy oraz szybkiemu wglądowi we wszystkie dane pacjenta. Istotnym udogodnieniem jest również aplikacja mobilna, umożliwiająca pracę nawet wtedy, gdy lekarz nie ma dostępu do komputera. Teraz podczas wizyt domowych wystarczy telefon, aby przeglądać dokumenty pacjentów i pobierać ich karty, gdzie znajdują się szczegółowe dane medyczne i nie tylko. Aplikacja pozwala też weryfikować grafik wizyt i przeprowadzać je w uproszczony sposób.

Mając na uwadze rosnące potrzeby i oczekiwania użytkowników, a także komfort ich pracy, nieustannie rozwijamy Gabinet drWidget – ulepszamy istniejące funkcjonalności oraz dodajemy nowe. Poniżej prezentujemy kilka zmian niedawno wprowadzonych do programu.

Pierwsza z nich to program lojalnościowy, dzięki któremu lekarz może budować i utrzymywać pozytywne relacje z pacjentami. Jak to działa? Pacjenci otrzymują jeden punkt za każdą wydaną złotówkę. Na podstawie punktów przydzielani są do jednej ze zdefiniowanych grup i uzyskują odpowiedni rabat na kolejne usługi. Zachęcamy do wprowadzenia programu lojalnościowego – z pewnością docenią go wszystkie osoby korzystające z usług placówki.

Regularnie udoskonalamy kartę pacjenta, dostępną w Gabinecie drWidget. Ostatnio w rozwijanej wersji karty pojawiła się wyszukiwarka, pozwalająca błyskawicznie odnaleźć potrzebne lekarzowi informacje. Wystarczy wpisać wybraną frazę (np. „zapalenie”), by system natychmiast wyświetlił miejsca w karcie pacjenta, w których ww. fraza występuje.

Od niedawna istnieje możliwość filtrowania statystyk placówki według konkretnych oddziałów. Ponadto w programie pojawiły się siatki centylowe. Dzięki nim można szybko zweryfikować, czy mały pacjent rozwija się prawidłowo. Inne ważne nowości w Gabinecie drWidget to między innymi możliwość dodawania i wyświetlania plików DICOM oraz możliwość obsługi cudzoziemców.

Zachęcamy do korzystania ze wszystkich możliwości oferowanych przez program – w efekcie zaoszczędzisz nawet do 20% czasu dziennie. W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń pod numer 33 445 43 45 albo napisz maila na adres kontakt@drw.pl. Chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.


Zespół LekSeek Polska