Mobilna wersja aplikacji dr100 oferuje stomatologom dwie nowe funkcje: akceptowania/ odrzucania rezerwacji wizyt oraz dodawania notatek do poszczególnych pacjentów. Sprawdź szczegóły.

Główna wersja aplikacji dr100 – dostępna pod adresem www.dr100.pl – służy do kompleksowego zarządzania placówką stomatologiczną. Kompleksowego, czyli zarówno w części medycznej, jak i administracyjnej. Pozwalają na to zaawansowane narzędzia, w które została wyposażona aplikacja, w tym m.in. wizualny diagram zębowy, interaktywna karta periodontologiczna, moduły magazynowy i rozliczeniowy.

Lekarze mają do dyspozycji również mobilną wersję dr100 z najważniejszymi funkcjonalnościami, które umożliwiają wygodną pracę w razie braku dostępu do komputera. Wystarczy komórka, aby planować czas pracy i umawiać wizyty w placówce. Korzystając z aplikacji mobilnej, lekarz przejrzy dane i dokumenty pacjentów, a także pobierze ich karty. Bez trudu doda nowego pacjenta i przeprowadzi szczegółowy wywiad medyczny, a dodatkowo – dokona digitalizacji dokumentów.

Od niedawna mobilny dr100 oferuje dwie nowe funkcjonalności. Pierwszą z nich jest możliwość akceptowania/ odrzucania/ zmiany terminu zarezerwowanej wizyty. Rezerwacji dokonują pacjenci za pośrednictwem swoich indywidualnych kont. Z widoku „Rezerwacji” lekarz może także nawiązać telefoniczny kontakt z pacjentem.

Druga nowość w aplikacji dr100 to możliwość dodawania notatek do poszczególnych pacjentów. Będąc w module „Pacjenci”, należy wybrać jednego z nich i kliknąć w pole „Notatki”. Tutaj można przeczytać istniejące notatki oraz dodawać nowe.

Aplikację mobilną pobierzesz zupełnie za darmo ze sklepów App Store i Google Play. Więcej o programie dr100 dowiesz się ze strony www.dr100.pl.