Bądź eko i zredukuj do minimum liczbę drukowanych dokumentów - pomogą Ci aplikacje Gabinet drWidget i dr100 z funkcją podpisywania formularzy na tablecie. Sprawdź, jak to działa i co jeszcze mogą zaoferować Ci wspomniane programy.

Mechanizm podpisywania dokumentów jest bardzo podobny w obu aplikacjach. Najpierw uzupełniamy potrzebny formularz w przeglądarkowej wersji programu (na drw.pl albo dr100.pl) i zapisujemy go. Nowo utworzony dokument otwieramy na tablecie, odpowiednio w aplikacji Gabinet drWidget albo dr100. W zależności od dokumentu będą widoczne pola “Podpis lekarza” i/lub “Podpis pacjenta”. Po złożeniu podpisu zatwierdzamy nasze działanie odpowiednimi przyciskami.

Prawidłowo podpisany i zapisany formularz dołącza do innych dokumentów znajdujących się w karcie pacjenta. Zobaczymy go zarówno w mobilnej, jak i przeglądarkowej wersji aplikacji.

Gabinet drWidget to bezpłatny program do EDM i kompleksowego zarządzania placówką medyczną. Dedykowany zarówno jednoosobowym praktykom lekarskim, jak i większym przychodniom. Oferuje funkcjonalności niezbędne każdemu lekarzowi (e-recepty, e-skierowania, e-ZLA itp.), ale także udogodnienia usprawniające codzienną pracę (rozbudowany grafik pracy, szablony wizyt itd.).

Program jest stale rozwijany i rozbudowywany o nowe funkcjonalności, odpowiadające na bieżące potrzeby użytkowników (takie jak e-wizyty, płatności on-line, zlecenia na testy w kierunku COVID-19). Poznaj wszystkie możliwości programu na drw.pl.

Natomiast dr100 to program rekomendowany przez lekarzy stomatologów, dedykowany zarówno pojedynczym gabinetom, jak i większym klinikom stomatologicznym. Szereg zaawansowanych narzędzi, w które został wyposażony, pozwala na kompleksowe zarządzanie placówką w części medycznej i administracyjnej. Wspomniane narzędzia to m.in. wizualny diagram zębowy, interaktywna karta periodontologiczna, baza leków i interakcji, wielofunkcyjny grafik pracy, moduł magazynowy i rozliczeniowy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o programie, koniecznie zajrzyj na dr100.pl.

Na obu ww. stronach internetowych znajdziesz wersje demonstracyjne programów. Zachęcamy do testowania!