DrWidget PES to pozycja obowiązkowa dla osób przygotowujących się do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację na swój telefon i już można rozwiązywać testy egzaminacyjne. To najlepszy sposób, aby zweryfikować swoją wiedzę!

DrWidget PES oferuje bazę testów egzaminacyjnych z 60 kategorii, takich jak alergologia, chirurgia, choroby płuc, choroby zakaźne, endokrynologia, kardiologia, medycyna rodzinna, okulistyka, neurologia, psychiatria i wiele innych. Z testów można korzystać na dwa sposoby:

  1. w trybie pytań, czyli z zaznaczonymi poprawnymi odpowiedziami (opcja idealna dla osób dopiero rozpoczynających naukę);
  2. w trybie egzaminu (opcja dla osób chcących sprawdzić stan swojej wiedzy).

System zapamiętuje uzyskane przez użytkownika wyniki wraz z czasem rozwiązywania testu. Swoje postępy w nauce można śledzić na czytelnych wykresach.

DrWidget PES jest stale wzbogacany o nowe testy oraz udogodnienia zwiększające komfort korzystania z aplikacji. Niedawno zostały wprowadzone dwie nowości:

  1. możliwość wyboru specjalizacji podczas przeprowadzania egzaminu z pytań “Ulubionych”;
  2. w pytaniach, które w swojej treści odnoszą się do innych, umożliwiono podgląd pytania powiązanego.

Jeśli zatem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny dopiero przed Tobą, koniecznie przetestuj aplikację drWidget PES! Pobierzesz ją za darmo ze sklepów Google Play i App Store.

PES