Baza Leków to jedno z tych rozwiązań oferowanych przez LekSeek Polska, które cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród profesjonalistów medycznych, jak i wśród pacjentów. Tutaj każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Co istotne, z Bazy można korzystać zupełnie za darmo.

Przypominamy, że Baza Leków to źródło wszechstronnej wiedzy na temat wszystkich produktów leczniczych, suplementów diety i dermokosmetyków dostępnych na polskim rynku. Obecnie jest ich ponad 17 tysięcy.

Lekarze i farmaceuci cenią Bazę Leków, ponieważ jest dla nich niezawodną pomocą w codziennej pracy. Tutaj mogą sprawdzić np. skład produktu, jego działanie, ostrzeżenia specjalne, interakcje oraz wskazania do refundacji według ChPL. Z kolei pacjentów interesują przede wszystkim takie dane, jak koszt preparatów, wskazania, przeciwwskazania, dawkowanie, możliwe działania niepożądane itp.

Oczywiście wszystkie treści podawane przez Bazę Leków są aktualne i w pełni wiarygodne. Zespół LekSeek Polska regularnie wprowadza niezbędne aktualizacje, m.in. w związku z ukazywaniem się kolejnych obwieszczeń refundacyjnych, rejestracją nowych produktów bądź wycofaniem ze sprzedaży konkretnych preparatów.

Z Bazy Leków można korzystać na kilka sposobów. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do pobrania aplikacji mobilnej – drWidget Baza Leków. To nic nie kosztuje, a może przynieść wiele korzyści. Aplikacja dostępna jest w App Store, Google Play oraz Windows Phone Store.

Jeśli jednak nie są Państwo zwolennikami rozwiązań mobilnych, to możemy Wam zaoferować aplikację na komputery stacjonarne i laptopy. Program instalacyjny można pobrać ze strony www.drwidget.pl. W każdej chwili mogą Państwo także przeglądać Bazę Leków na www.leksykon.com.pl (zakładka „Bazy medyczne”).

To jednak nie wszystko. Baza dostępna jest w dwóch oferowanych przez nas programach do prowadzenia placówek medycznych – Gabinecie drWidget i dr100. Pierwszy z nich służy do kompleksowego zarządzania indywidualną praktyką lub przychodnią lekarską. Drugi powstał z myślą o gabinetach i klinikach stomatologicznych. Z obu programów można korzystać bezpłatnie do końca 2017 roku.

Projektując Bazę Leków (w każdej z ww. postaci), zespół LekSeek Polska zadbał o to, aby była ona w pełni intuicyjna i korzystanie z niej nikomu nie sprawiało najmniejszych trudności. Jej niewątpliwą zaletą jest praktyczna wyszukiwarka, która pozwala błyskawicznie dotrzeć do opisu wybranego preparatu.

Baza Leków to wybór tysięcy lekarzy, farmaceutów i pacjentów. Nic dziwnego, skoro dzięki niej można mieć zawsze pod ręką kompletne informacje o wszystkich lekach dopuszczonych do obrotu w Polsce.


Zespół LekSeek Polska