Twój portal informacji medycznej

Oceń nasz portal

Jak podoba Ci się nasza nowa strona internetowa?Głosowanie i oglądanie wyników są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się.

Aktualizacja bazy 2017-08-23 01:43:58

Wydawnictwo LekSeek Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Wydawnictwo za główny cel swej działalności przyjęło stworzenie systemu LEKsykon - kompletnej i rzetelnej informacji dla środowisk medycznych o lekach i produktach leczniczych dostępnych aktualnie na polskim rynku farmaceutycznym.

Wiodącymi produktami wydawnictwa LekSeek Polska są:

1. Receptariusz Lekarza Praktyka
2. Receptariusz Farmaceuty
3. Serwisy:
               www.leksykon.com.pl
               www.drwidget.pl
               www.chpl.com.pl
               www.zdrowastrona.pl
4. oraz aplikacje mobilne.

Ponadto prowadzimy wysyłki newsletterów do lekarzy różnych specjalizacji m.in.: kardiologia, neurologia, psychiatria, diabetologia, chirurgia, ortopedia oraz dermatologia.

Serwis www.leksykon.com.pl jest portalem przeznaczonym dla lekarzy różnych specjalizacji, którzy pragną poszerzać swoja wiedzę o najnowsze, aktualne i ciekawe temat dotyczące szeroko pojętej medycyny oraz rynku leków. W serwisie znajdą Państwo również m.in.: Poradnik na wystawiania i realizacji recept, mobilne aplikacje DrWidget oraz pliki do pobrania. Serwis zawiera wyszukiwarkę leków, która jest codziennie aktualizowana i zgodna z obowiązującym obwieszczeniem MZ w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych.

Wielka Baza ChPL – www.chpl.com.pl -firmy LekSeek Polska to baza zawierająca oryginalne Charakterystyki Produktów Leczniczych wszystkich leków dopuszczonych do obrotu w Polsce. Baza została zbudowana na urzędowych źródłach dostępnych w Polsce oraz Europie. Baza zawiera ponad 1200 ChLP. ChPL –Charakterystyka Produktu Leczniczego – jest podstawowym dokumentem opisującym dany lek. ChPL tworzony jest przez Podmiot Odpowiedzialny i na jego podstawie dany lek zostaje dopuszczony do obrotu na terenie danego kraju lub we wszystkich Krajach Unii Europejskiej.

Serwis www.zdrowastrona.pl służy przede wszystkim edukacji zdrowotnej pacjentów. W serwisie znajdują się informacje o jednostkach chorobowych, profilaktyce chorób, zachowaniach prozdrowotnych, badaniach profilaktycznych oraz innych aktywnościach związanych z szeroko pojętą edukacją prozdrowotną. Poza wyszukiwarką leków w serwisie zdrowastrona.pl pacjenci znajdą również informacje o ciekawych wydarzeniach oraz inicjatywach dotyczących zdrowia i medycyny.

Mamy przyjemność zaoferować Państwu nasze najnowsze rozwiązanie – Telefoniczny Przedstawiciel Medyczny. Nasi specjaliści będą mogli zwiększać świadomość na Pańskie produkty zdalnie, co za tym idzie w dużym nakładzie i z większą wydajnością.

Czego mogą Państwo oczekiwać od TPM?

- przeprowadzanie ankiet wśród lekarzy, aptek i nie tylko
- sprawdzanie wydajności reprezentantów medycznych
- sprzedaż wybranych produktów
- akcje informacyjne
- akcje promocyjne
- oraz wiele innych

Nasza usługa Telefoniczny Przedstawiciel Medyczny charakteryzuje się nie tylko elastycznością działania, ale i profesjonalizmem. Zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości. Na wszystkie pytania otrzymają Państwo odpowiedz pod nr telefonu: 22 550-60-31 lub 723-700-788.

Nasze serwisy, newslettery oraz aplikacje mobile są oparte o zawsze aktualne dane i informacje. Staramy się je dopasowywać do potrzeb, zainteresowań oraz oczekiwań naszych odbiorców. Opisy konkretnych preparatów są zamieszczane po uzgodnieniach z producentami, napisane w oparciu o dane Europejskiej Agencji ds. Leków EMEA. Jednocześnie stwarza to także możliwość zamieszczania na naszych łamach materiałów informacyjnych lub promocyjnych. Pozwala to naszym odbiorcom na aktualizację wiedzy i znajomości danego asortymentu, a to jest szczególnie ważne, gdy odpowiada się za zdrowie i życie innych.


Serdecznie zapraszamy!