Integracja Gabinetu drWidget z platformą MyDr usprawniła komunikację między lekarzem a pacjentem i zaoferowała obojgu nowe możliwości. Sprawdź jakie.

Pierwszy raz słyszysz o Gabinecie drWidget i MyDr? Pokrótce Ci o nich opowiemy…

Bezpłatny program do prowadzenia EDM

To właśnie Gabinet drWidget. Program służy nie tylko do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, lecz także do kompleksowego zarządzania placówką medyczną. Z Gabinetu drWidget możesz korzystać, gdziekolwiek jesteś. Potrzebujesz tylko bezpłatnego konta założonego pod adresem www.drw.pl i komputera z dostępem do internetu.

Telemedycyna w czasie pandemii...

...pozwala zadbać o zdrowie bez wychodzenia z domu. MyDr to platforma medyczna dedykowana pacjentom, umożliwiająca m.in. konsultacje z lekarzem poprzez wideoczat i zdalne przedłużanie e-recept.

Użytkownik Gabinetu drWidget może samodzielnie zdecydować:

-> Jakie funkcjonalności udostępni pacjentom za pośrednictwem platformy MyDr (umawianie i odwoływanie wizyt, zamawianie recept, dokonywanie płatności z góry, udostępnianie dokumentów).

-> Jakie dane będą prezentowane na koncie pacjenta (zalecenia, pomiary, informacje o usługach prywatnych wykonanych podczas wizyty, zlecenia na badania laboratoryjne i ich wyniki, recepty, informacje o przyszłych wizytach, a także historia wizyt).

Chcesz wiedzieć więcej?

Odwiedź stronę Gabinetu drWidget (www.drw.pl) oraz platformy MyDr (www.mydr.pl). W razie pytań skontaktuj się z naszym działem Helpdesk: telefonicznie (33 445 43 45) lub mailowo (kontakt@drw.pl, kontakt@mydr.pl). Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze od 7:00 do 20:00.