Przygotowaliśmy samouczek dla początkujących użytkowników Gabinetu drWidget. Zajrzyj do filmów instruktażowych, pokazujących krok po kroku, jak wystawić/ usunąć e-receptę, umówić pacjenta na wizytę i dostosować program do swoich potrzeb.

Jeśli pierwszy raz słyszysz o Gabinecie drWidget, to informujemy Cię, że jest to bezpłatny program do prowadzenia EDM i kompleksowego zarządzania placówką medyczną. Jego zaletą jest przyjazna dla użytkownika, intuicyjna obsługa, o czym możesz się przekonać osobiście, oglądając filmy instruktażowe. Znajdziesz je na naszym kanale na YouTubie.

Osobom rozpoczynającym swoją przygodę z Gabinetem drWidget bądź dopiero rozważającym wdrożenie programu w swojej placówce polecamy materiały przedstawiające, jak:

-> dostosować program do swoich potrzeb (edytować ustawienia ogólne, zmienić hasło),

-> przypisać lekarzowi specjalizację i dodać plan pracy,

-> dodać do systemu nowego pacjenta (wraz z jego podstawowymi danymi),

-> umówić pacjenta na wizytę w placówce.

Filmy krótko i zwięźle prezentują obsługę Gabinetu drWidget. Po przyswojeniu podstaw użytkownik może przejść na następny poziom i z kolejnych materiałów wideo dowiedzieć się: w jaki sposób wystawić albo usunąć e-receptę, dlaczego warto używać schowka wizyt oraz jak dodać nieobecność lekarza w grafiku pracy.

Jeśli jednak nasz samouczek okaże się niewystarczający, użytkownik Gabinetu drWidget zawsze może skonsultować swoje wątpliwości z działem pomocy technicznej -> Helpdeskiem. Wystarczy zadzwonić pod numer 33 445 43 45. Konsultanci udzielają pomocy w dni robocze od 7:00 do 20:00.