02-03 września 2022r. Józefów

Ideą naszego „FORUM” jest współczesne szerokie spojrzenie na choroby narządu wzroku. Pierwszy dzień konferencyjny planujemy w formule warsztatowo-kursowej. Główny akcent położymy na przedstawienie praktycznych wskazówek postępowania w procesie diagnostyczno-terapeutycznym.

W programie znajdą Państwo między innymi wetlaby chirurgiczne, kursy z szycia mikrochirurgicznego, iniekcji w medycynie estetycznej, laseroterapii czy kurs z optyki okularowej. W programie będą również wykłady przeznczone dla Pań pielęgniarek specjalizujących się w opiece na naszymi pacjentami. W drugim dniu konferencyjnym, zaproszeni Goście, autorytety w swoich dziecinach, przekażą nam najnowsze doniesienia diagnostyczno-chirurgiczne dotyczące zaćmy, jaskry, chorób siatkówki i aparatu ochronnego oka.

Mamy nadzieję, że pobyt w Warszawie nie tylko wzbogaci wiedzę uczestników, ale będzie również wspaniałą okazją do tak wyczekiwanych dyskusji i spotkań towarzyskich na żywo. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji.

Szczegóły >> wfo2022.icongress.pl