Informujemy, że aplikacja mobilna Gabinet drWidget Pacjent nie będzie dłużej wspierana aktualizacjami. Zamiast niej proponujemy Twoim pacjentom telemedycynę na wyższym poziomie: z aplikacją MyDr. Sprawdź szczegóły.

Już teraz Twoi pacjenci mogą zadbać o zdrowie bez wychodzenia z domu. Pomoże im bezpłatna aplikacja mobilna MyDr, dostępna w sklepach Google Play i App Store.

E-wizyta z dowolnego miejsca

Wystarczy telefon z dostępem do internetu i aplikacja MyDr, aby połączyć się z lekarzem i odbyć konsultację w formie wideorozmowy. W trakcie e-wizyty lekarz może wystawić e-receptę, e-skierowania i e-zwolnienie.

Zdalne przedłużanie e-recept

Jak to działa? Użytkownik wysyła zamówienie z MyDr i czeka na reakcję lekarza. Jeśli lekarz pozytywnie rozpatrzy prośbę, to wystawi nową e-receptę, a kod dostępu pojawi się na koncie pacjenta w aplikacji. W razie negatywnego rozpatrzenia - użytkownik otrzyma stosowny komunikat z uzasadnieniem.

Bezpieczna płatność on-line

Umówienie wizyty kilkoma kliknięciami i szybkie opłacenie jej przelewem on-line? Z MyDr to możliwe! Użytkownik aplikacji ma wgląd w wolne terminy wizyt - z łatwością może dokonać rezerwacji, a następnie płatności - poprzez Przelewy24.

Z MyDr zawsze na bieżąco

Aplikacja informuje użytkownika o ważnych wydarzeniach, takich jak wystawienie nowej e-recepty czy odwołanie wizyty. W MyDr pacjent znajdzie również historię wizyt wraz z zaleceniami lekarza.

Indywidualne konto w systemie MyDr można założyć w aplikacji albo na stronie mydr.pl.