Od 1 listopada obowiązuje nowy wykaz leków refundowanych. Czas sięgnąć po nowe, zaktualizowane źródło informacji o produktach leczniczych, takie jak listopadowo-grudniowy Receptariusz Lekarza Praktyka LEKsykon.

Na nowej liście leków refundowanych znalazło się 76 nowych produktów. Lista wprowadza nowe terapie stosowane m.in. w leczeniu raka jelita grubego, białaczki limfocytowej, cukrzycy, stwardnienia rozsianego, osteoporozy, hipercholesterolemii rodzinnej i choroby Leśniowskiego-Crohna.

Wszystkie zmiany zostały uwzględnione w najnowszym Receptariuszu Lekarza Praktyka LEKsykon. Przypominamy, że publikacja adresowana jest do lekarzy wszystkich specjalizacji i zawiera kompletną, aktualną listę leków Rx, a także wybranych preparatów OTC, SD i wyrobów medycznych. Dane przedstawione są w przejrzystych, łatwych do odczytania tabelach oraz posiadają objaśnienia. Wygodną pracę z publikacją zapewnia także jej poręczny rozmiar: 162 x 97 mm.

Zamów Receptariusz Lekarza Praktyka już dziś! W tym celu zadzwoń pod numer 22 350 00 06 albo 723 700 700. Możesz także pobrać darmową, elektroniczną wersję publikacji (leksykon.com.pl, zakładka „Materiały do pobrania”).

Jak co dwa miesiące, porefundacyjną aktualizacją została objęta także Baza Leków w formie aplikacji mobilnej, znajdująca się w serwisie LEKsykon, na stronach www.apptekarz.pl oraz www.pielegniarkom.pl, a także w programach do prowadzenia placówek medycznych (Gabinecie drWidget i dr100). Baza Leków to źródło wszechstronnej wiedzy na temat wszystkich produktów leczniczych, suplementów diety i dermokosmetyków dopuszczonych do obrotu w Polsce. Obecnie jest ich ponad 17 tysięcy. W Bazie Leków można sprawdzić np. skład produktu, jego działanie, ostrzeżenia specjalne, interakcje oraz wskazania do refundacji według ChPL.

Bądź zawsze na bieżąco i korzystaj wyłącznie z aktualnych i rzetelnych baz informacji medycznych, takich Receptariusz Lekarza Praktyka LEKsykon i Baza Leków.