A wśród nich między innymi: zmodyfikowana klasyfikacja Hincheya, Próby Webera i Rinnego, Edynburska Skala Depresji Poporodowej, Skale NIHSS i Burcha-Wartofsky’ego. Aplikacja oferuje prawie 20 nowych narzędzi, dedykowanych lekarzom różnych specjalizacji. Sprawdź szczegóły.

DrWidget Normy i Skale to bezpłatna aplikacja mobilna zawierająca około 200 norm i skal medycznych, które pomagają lekarzowi precyzyjnie ocenić stan pacjenta, by następnie można było wybrać najlepszą metodę leczenia.

Aplikacja oferuje trzy główne moduły: „Normy i skale”, „Kategorie” i „Ulubione”. W pierwszym dostępne normy i skale zostały uporządkowane alfabetycznie, w drugim – według kategorii, takich jak działy medycyny (np. onkologia, psychiatria), układy (np. kostny, krążenia, oddechowy). W obu modułach znajdują się wyszukiwarki, pozwalające szybko dotrzeć do potrzebnego lekarzowi narzędzia. Najczęściej wykorzystywane normy i skale można dodać do modułu „Ulubione”, aby jeszcze przyspieszyć i ułatwić sobie dostęp do nich.

Od niedawna drWidget Normy i Skale oferuje prawie 20 nowych narzędzi, a wśród nich: Lit, SPPB, GFR, Skala sPESI, Burcha-Wartofsky’ego, TSH, Próba Webera i Rinnego, anty-GAD, klasyfikacja Hincheya, zmodyfikowana klasyfikacja Hincheya, Edynburska Skala Depresji Poporodowej, Retikulocyty, klasyfikacja Fontaine’a, Skala NIHSS, NT-proBNP, Transferyna.

Aplikacja jest interaktywna: pozwala wprowadzać dane konkretnego pacjenta i ustosunkowuje się do nich (np. podpowiada, czy wprowadzone dane są w normie, czy nie). Dla wygody użytkowników przy normach i skalach znajdują się ich zwięzłe opisy.

Koniecznie wypróbuj możliwości aplikacji drWidget Normy i Skale! A jeśli jeszcze z niej nie korzystasz, to pobierz ją za darmo ze sklepów App Store albo Google Play.

Pobierz z App Store Pobierz z Google Play