...to programy do prowadzenia EDM i zarządzania placówką, aplikacje mobilne z bazami informacji medycznych (leków, interakcji, ICD-10 itp.), systemy wspierające edukację pacjentów i zdalną opiekę nad nimi. Z większości tych rozwiązań możesz korzystać bezpłatnie.

Inspiruje nas medycyna - przez 18 lat istnienia firmy LekSeek zgromadziliśmy pokaźne portfolio nowoczesnych rozwiązań, dedykowanych lekarzom, farmaceutom i oczywiście pacjentom. Zajrzyj do przewodnika po naszych realizacjach.

Wypełnij ustawowy obowiązek i prowadź EDM...

...ale nie tylko! Zarządzaj czasem pracy w interaktywnym grafiku, przeprowadzaj e-wizyty, rozliczaj się z NFZ, zdalnie przedłużaj e-recepty – razem z Gabinetem drWidget https://drw.pl/, bezpłatnym programem do prowadzenia małych praktyk lekarskich i większych przychodni.

Jeśli natomiast jesteś stomatologiem, to poznaj dr100 https://dr100.pl/, dedykowanego gabinetom i klinikom stomatologicznym. Oprócz podstawowych narzędzi niezbędnych każdemu lekarzowi, program oferuje specjalistyczne rozwiązania, takie jak interaktywny diagram zębowy, karta periodontologiczna, moduły dla protetyków i ortodontów.

Aplikacje mobilne - kopalnia wiedzy w Twoim telefonie

Stworzyliśmy ponad 30 bezpłatnych aplikacji mobilnych, zarówno na telefony z systemem operacyjnym iOS, jak i Android. Nasze propozycje skierowane do lekarzy to przede wszystkim:

-> Gabinet drWidget - mobilna wersja programu, umożliwiająca m.in. wystawianie e-recept, zarządzanie grafikiem pracy, przeprowadzanie wizyt i digitalizację dokumentów.

-> drWidget Baza Leków - kompendium wiedzy o wszystkich produktach leczniczych dostępnych na polskim rynku.

-> drWidget Interakcje - niezbędnik każdego lekarza. Dzięki aplikacji w szybki i łatwy sposób można wyszukać informacje o wpływie jednej substancji na aktywność drugiej przy ich jednoczesnym podaniu.

-> drWidget ICD-10 - baza kodów zgodna z Międzynarodową Statystyczną Klasyfikacją Chorób i Problemów Zdrowotnych.

-> drWidget Normy i Skale - ponad 200 norm i skal medycznych, z prawie 20 kategorii. Narzędzia są interaktywne; użytkownik wprowadza dane pacjenta, a system ustosunkowuje się do nich (np. podpowiada, czy wprowadzone dane są w normie, czy nie).

Zobacz wszystkie nasze aplikacje mobilne tutaj.

Dla tradycjonalistów: Receptariusz Lekarza Praktyka LEKsykon

Ta publikacja ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ była pierwszym produktem oferowanym przez firmę i do dziś służy lekarzom! Receptariusz wydawany jest co dwa miesiące i zawsze zawiera kompletną, aktualną listę leków Rx, a także wybranych preparatów OTC, SD i wyrobów medycznych. Dostępny jest w dwóch wersjach: książki o poręcznym rozmiarze 162 x 97 mm oraz pliku PDF (do pobrania ze strony www.leksykon.com.pl). Wersja książkowa jest płatna (39 zł - razem z przesyłką).

DrNews - zdrowie w zasięgu wzroku

DrNews to Twój pomocnik w edukowaniu pacjentów! System jest wyświetlany w poczekalniach placówek medycznych - angażuje osoby oczekujące na wizytę u lekarza, które dzięki krótkim blokom filmowym nie tylko przyjemniej spędzają czas, ale przede wszystkim poszerzają swoją wiedzę z zakresu zdrowia i medycyny.

Jakie materiały są wyświetlane? Przede wszystkim edukacyjne bloki tematyczne. DrNews podsunie Twojemu pacjentowi “Witaminową ściągę”, przypominającą działanie poszczególnych witamin, a także podpowie, jak prawidłowo przygotować się do najczęściej wykonywanych badań, tak aby uzyskać rzetelne wyniki. Z cyklu “Pylenia” pacjent dowie się, jakie objawy wywołują pyłki, a dzięki serii “Czy wiesz, że…” pozna intrygujące ciekawostki medyczne.

Sprawdź, jakie jeszcze bloki tematyczne proponuje Ci drNews (klik).

Platforma MyDr - zdalna opieka nad pacjentem

Integracja Gabinetu drWidget z platformą MyDr usprawniła komunikację między lekarzem a pacjentem i zaoferowała obojgu nowe możliwości, takie jak:

-> konsultacje poprzez wideoczat (e-wizyty)

-> przedłużanie e-recept bez osobistej wizyty pacjenta w przychodni

-> wygodne płatności online za prywatne usługi medyczne

Użytkownik Gabinetu sam decyduje, które funkcjonalności udostępni pacjentowi na platformie MyDr. Sprawdź szczegóły w tym artykule.

Bądź na bieżąco z serwisami LekSeek

Na koniec kilka słów o naszych serwisach internetowych. Regularnie odwiedzaj www.leksykon.com.pl, aby nie przegapić ważnych aktualności dotyczących systemu ochrony zdrowia, informacji o przełomowych odkryciach medycznych i decyzji GIF. Zajrzyj na stronę www.chpl.com.pl, jeśli chcesz przejrzeć charakterystykę któregokolwiek produktu leczniczego, dopuszczonego do obrotu w Polsce. Natomiast pasjonatów nowych technologii zapraszamy pod adres www.medkiosk.pl, gdzie publikujemy informacje o innowacyjnych rozwiązaniach i ich wykorzystaniu w różnych dziedzinach medycyny.

***

Mamy jeszcze wiele pomysłów, jak rozwijać nasze produkty, tak aby stawały się coraz lepsze. Jeszcze nieraz zaskoczymy Cię nowymi, użytecznymi funkcjonalnościami! Nie przegap żadnej z nich -> polub nasz profil na Facebooku i bądź na bieżąco.