Nie wiesz, jak to zrobić? Podpowie Ci darmowy program do EDM, tj. Gabinet drWidget. Bardzo prosty, intuicyjny w obsłudze moduł e-recept, oferowany przez program, pozwoli Ci wystawić elektroniczną receptę w 18 sekund! Sprawdź, jak to możliwe.

Poznaj Gabinet drWidget, czyli bezpłatny program do kompleksowego zarządzania zarówno indywidualną praktyką, jak i większą przychodnią lekarską. Zaawansowany technologicznie, a zarazem łatwy w obsłudze. Dzięki niemu lekarze pracują szybko, wygodnie i efektywnie.

Gabinet drWidget jest najlepszą odpowiedzią na potrzeby lekarzy, wynikające z nabierającej tempa cyfryzacji służby zdrowia. Już za niespełna 2 miesiące papierowe recepty zostaną wyeliminowane z obiegu – zastąpią je e-recepty. To ostatnia chwila na przygotowanie się do zmian! Zrób to razem z Gabinetem drWidget.

Jak wystawić e-receptę w programie? Podczas przeprowadzania wizyty należy przejść do zakładki „Recepty”, kliknąć w przycisk „Dodaj receptę” i uzupełnić ją (spróbuj w wersji demonstracyjnej programu na demo.drw.pl). Nie trzeba żmudnie wypełniać każdego pola w formularzu, ponieważ tam, gdzie to możliwe, system wyręczy użytkownika. Następnie należy kliknąć w „Wyślij e-receptę”, podać hasło do certyfikatu i wybrać „Podpisz i wyślij”.

To tyle! Proste, prawda? Wcześniej jednak należy zadbać o formalności, tj. złożyć wniosek o dostęp do Systemu P1 na stronie Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą oraz zaopatrzyć się w podpis elektroniczny, np. bezpłatny certyfikat z ZUS.

Dokładny schemat postępowania, krok po kroku, znajdziesz w poniższym filmie instruktażowym.

Boisz się, że sobie nie poradzisz? Helpdesk pomoże! W razie problemów lub wątpliwości skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej pod numerem 33 445 43 45.

Lekarze korzystający z Gabinetu drWidget wystawiają e-receptę w 18 sekund. Dołącz do nich już dziś!