Gabinet drWidget już udostępnił swoim użytkownikom taką funkcję. Pamiętaj jednak, że w pierwszej kolejności e-skierowania będą generowane automatycznie w systemie P1. Sprawdź, w jakich sytuacjach lekarz może wystawić indywidualne e-skierowanie na szczepienie przeciw COVID-19.

System P1 wygeneruje e-skierowania według harmonogramu uwzględniającego poszczególne grupy wiekowe, zawodowe itp. Jako lekarz możesz wystawić indywidualne e-skierowanie na szczepienie przeciw COVID-19 pacjentowi, który:

  • nie posiada numeru PESEL
  • nie mógł przyjąć szczepionki w czasie obowiązywania pierwszego e-skierowania
  • ma określone problemy zdrowotne itd. (więcej informacji znajdziesz tutaj [Plik PDF])

W Gabinecie drWidget w prosty sposób wystawisz nie tylko e-skierowanie na szczepienie przeciw COVID-19, lecz także do szpitala, poradni specjalistycznej, pracowni diagnostycznej, szpitala psychiatrycznego, zakładu opiekuńczo-leczniczego, zakładu/ ośrodka rehabilitacji oraz hospicjum. Czterocyfrowy kod dostępu przekażesz pacjentom tak, jak Ci wygodnie: SMS-em, mailowo albo w postaci wydruku informacyjnego.

Pamiętaj! Od 8 stycznia br. wystawianie skierowań w formie elektronicznej jest obowiązkowe!

Jeśli pierwszy raz słyszysz o Gabinecie drWidget, to pozwól, że pokrótce Ci go przedstawimy. Program umożliwia prowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej i kompleksowe zarządzanie placówką medyczną. Dostępny jest w “chmurze”, a to znaczy, że aby z niego korzystać, potrzebujesz tylko komputera z internetem i swojego bezpłatnego konta. Tak! Gabinet drWidget jest darmowy! Zapewnia również bezpłatne wsparcie techniczne na każdym etapie pracy z programem.

Zobacz wersję demo pod adresem: www.demo.drw.pl, a w razie pytań skontaktuj się z infolinią (33 445 43 45).