Nie przegap wejścia w życie nowej listy refundacyjnej! Pracuj wyłącznie przy użyciu najnowszych i w pełni aktualnych baz informacji medycznych, takich jak te, które oferuje firma LekSeek. Większość z nich jest dostępna za darmo.

Wybierz dogodne dla Ciebie, rzetelne źródło informacji o lekach. Masz do wyboru: Receptariusz Lekarza Praktyka LEKsykon w formie publikacji tradycyjnej (książkowej) i elektronicznej (pliku PDF), aplikację mobilną (drWidget Baza Leków), bazę dostępną na stronach LekSeek (m.in. www.leksykon.com.pl) i w programach do prowadzenia placówek medycznych (Gabinet drWidget i dr100).

Receptariusz Lekarza Praktyka LEKsykon ukazuje się cyklicznie co dwa miesiące – wraz z wejściem w życie obwieszczenia refundacyjnego Ministerstwa Zdrowia i jest w pełni zgodny z jego treścią. Publikacja adresowana jest do lekarzy wszystkich specjalizacji i zawiera kompletną, aktualną listę leków Rx, a także wybranych preparatów OTC, SD i wyrobów medycznych. Receptariusz ma poręczny rozmiar (162 x 97 mm) i objętość ok. 620 stron. Przedstawione w nim informacje zawarte są w przejrzystych i łatwych do odczytywania tabelkach oraz posiadają dokładne objaśnienia.

Publikację można zamówić, dzwoniąc pod numer 723 700 700 albo 22 350 00 06. Oprócz książkowej wersji Receptariusza, oferujemy także jego bezpłatną wersję elektroniczną, do pobrania z serwisu LEKsykon, z zakładki „Materiały do pobrania”.

Jeśli natomiast jesteś zwolennikiem nowych technologii i chcesz mieć bazę wiedzy o produktach leczniczych w swoim telefonie, to polecamy Ci aplikację mobilną drWidget Baza Leków. Znajdziesz tu ponad 17 tys. szczegółowych opisów leków, suplementów diety i dermokosmetyków. Opisy uwzględniają takie informacje, jak skład produktu, jego działanie, interakcje, wskazania, przeciwwskazania, ostrzeżenia specjalne, uwagi, sposób stosowania, stopnie odpłatności (100%, 50%, 30%, bezpłatne, ryczałt) itp. Aplikację pobierzesz zupełnie za darmo ze sklepów Google Play i App Store.

Baza Leków jest dostępna nie tylko w formie aplikacji mobilnej, lecz także na stronach LekSeek, czyli: www.leksykon.com.pl, www.apptekarz.pl oraz www.pielegniarkom.pl. Dodatkowo można ją znaleźć w Gabinecie drWidget, tj. programie do kompleksowego zarządzania placówkami medycznymi, a także w dr100 – analogicznym programie, tyle że dedykowanym konkretnie: placówkom stomatologicznym.

Baza Leków i Receptariusz Lekarza Praktyka LEKsykon oferują Ci rzetelne informacje, zgodne z najnowszym obwieszczeniem Ministra Zdrowia. Już dziś wybierz dogodne dla Ciebie, sprawdzone źródło wiedzy o lekach.