Nowe serie tematyczne to “Pylenia” oraz “Jak przygotować się do badania?”. Pierwsza informuje o sezonowym stężeniu alergenów na terenie Polski oraz o objawach, które wywołują poszczególne pyłki. Druga podpowiada pacjentom, jak prawidłowo przygotować się do najczęściej wykonywanych badań, tak aby mogli uzyskać rzetelne wyniki.

DrNews to nowoczesny system informacyjny, służący do wyświetlania materiałów edukacyjnych w poczekalniach przychodni i mniejszych praktyk lekarskich. Angażuje osoby oczekujące na wizytę u lekarza, które dzięki krótkim blokom filmowym nie tylko przyjemniej spędzają czas, lecz także poszerzają swoją wiedzę.

Aktualnie drNews oferuje:

  • najważniejsze krajowe wiadomości medyczne;
  • serię „Czy wiesz, że…” prezentującą ciekawostki medyczne;
  • „słówko dnia” z definicją, zwykle z dziedziny medycyny i farmacji;
  • kartkę z kalendarza wraz z imionami solenizantów oraz inspirującym cytatem na każdy dzień;
  • prognozę pogody na trzy dni wraz z informacją o godzinach wschodu i zachodu słońca;
  • NOWOŚĆ: “Pylenia”, czyli cykl informujący o sezonowym stężeniu alergenów na terenie Polski oraz o objawach, które wywołują poszczególne pyłki;
  • NOWOŚĆ: “Jak przygotować się do badania?”. Jest to seria podpowiadająca pacjentom, jak prawidłowo przygotować się do najczęściej wykonywanych badań, tak aby uzyskać rzetelne wyniki.

Oprócz ww. bloków tematycznych, placówka może wyświetlać także materiały własne, takie jak grafiki pracy, informacje o lekarzach itp.

DrNews może pojawić się także w Twojej placówce medycznej! Nie poniesiesz żadnych kosztów za możliwość wyświetlania naszych materiałów, ale musisz zaopatrzyć się we własny ekran. Ze swojej strony oferujemy Ci także wsparcie techniczne na każdym etapie korzystania z drNewsa.

Już dziś obejrzyj jego wersję demo na stronie: drnews.pl. Tam też znajdziesz szczegóły oferty.