Przypomnij pacjentom, jakie działanie mają poszczególne witaminy i które produkty są ich naturalnym źródłem. W szerzeniu tej ważnej wiedzy pomoże Ci drNews, oferujący “Witaminową ściągę” i inne materiały edukacyjne.

Czym jest drNews?

To system informacyjny, służący do wyświetlania materiałów edukacyjnych w poczekalniach przychodni i mniejszych praktyk lekarskich. Angażuje osoby oczekujące na wizytę u lekarza, które dzięki krótkim blokom filmowym nie tylko przyjemniej spędzają czas, ale przede wszystkim poszerzają swoją wiedzę z zakresu zdrowia i medycyny.

Co oferuje drNews?

Przede wszystkim edukacyjne bloki tematyczne.

  • Witaminowa ściąga (nowość!) prezentuje działanie poszczególnych witamin i produkty, które są ich naturalnym źródłem. Odświeżenie wiadomości w tej dziedzinie pomoże pacjentom zadbać o zdrową dietę.
  • Jak przygotować się do badania? Seria podpowiada pacjentom, jak prawidłowo przygotować się do najczęściej wykonywanych badań, tak aby uzyskać rzetelne wyniki.
  • Pylenia to cykl informujący o sezonowym stężeniu alergenów na terenie Polski oraz o objawach, które wywołują poszczególne pyłki.
  • Czy wiesz, że… - seria prezentuje ciekawostki medyczne.

Oprócz tego, drNews oferuje najważniejsze krajowe wiadomości medyczne, prognozę pogody na trzy dni, kartkę z kalendarza wraz z imionami solenizantów oraz inspirującym cytatem na każdy dzień, a także słówko dnia z definicją, zwykle z dziedziny medycyny i farmacji.

Ile to kosztuje?

Wyświetlanie materiałów oferowanych przez drNewsa nic nie kosztuje! Jednak musisz zaopatrzyć się we własny ekran.

Co jeszcze zyskasz?

  • Możliwość wyświetlania własnych materiałów, takich jak grafiki pracy, informacje o lekarzach i placówce.
  • Wsparcie techniczne na każdym etapie korzystania z drNewsa.
  • Większy prestiż w oczach pacjentów.
  • Większą prywatność w gabinecie lekarskim - dzięki subtelnej muzyce, tłumiącej odgłosy z gabinetu, a także skupieniu uwagi osób znajdujących się w poczekalni na wyświetlanych materiałach.

Zobacz wersję demo systemu na stronie: drnews.pl.