Jest bezpłatny, pomaga wystawiać e-recepty i rozliczać się z NFZ - Gabinet drWidget spełnia trzy podstawowe życzenia każdego lekarza. I nie tylko te trzy, bowiem program oferuje o wiele więcej, w tym m.in. e-zlecenia i e-skierowania, zdalne przedłużanie e-recept, zlecenia na testy w kierunku COVID-19 i funkcję przedłużania izolacji domowej.

Poznaj Wiktora. To lekarz taki jak Ty! Ciężko pracuje i przydałoby mu się wsparcie. Wiktor dokładnie wie, czego potrzebuje, a mianowicie: programu do EDM, który jest bezpłatny, pomaga wystawiać e-recepty i rozliczać się z NFZ. Wiktor ma trzy życzenia i złotą rybkę, która może je spełnić…

Obejrzyj krótki film dostępny na YouTube i dowiedz się, co złota rybka zaoferowała Wiktorowi! Kliknij w poniższe okno.

Po obejrzeniu filmu być może zechcesz poznać kilka faktów o Gabinecie drWidget, bezpłatnym programie do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, który ułatwił codzienną pracę Wiktora i pozwolił zgromadzić oszczędności na dalszy rozwój przychodni.

Gabinet drWidget: włącz e-zdrowie

Program dostępny jest “w chmurze”, co oznacza, że można z niego korzystać w dowolnym miejscu i czasie - wystarczy komputer z internetem. Pod adresem www.drw.pl założysz bezpłatne konto, które pozwoli Ci optymalnie zarządzać placówką medyczną i bez trudu prowadzić EDM. Organizuj czas pracy przy pomocy interaktywnego kalendarza, a następnie przeprowadzaj wizyty, mając szybki wgląd w historię leczenia pacjenta i dostęp do najważniejszych modułów: e-recept, e-zwolnień i e-skierowań.

Dodatkowo, dzięki Gabinetowi drWidget szybko i wygodnie wystawisz e-zlecenie na zaopatrzenie medyczne i wyślesz je do NFZ. Elektroniczne zlecenie pomaga uniknąć błędów i przyspiesza proces ubiegania się o dofinansowanie.

Wsparcie w walce z COVID-19

Gabinet drWidget to program dynamiczny, wzbogacany o nowe funkcjonalności odpowiadające na bieżące potrzeby użytkowników. W czasie epidemii zostały wdrożone nowoczesne narzędzia telemedyczne, zwiększające bezpieczeństwo lekarzy i pacjentów, a także ograniczające ryzyko rozprzestrzeniania się COVID-19. Mowa o takich funkcjonalnościach, jak e-wizyty, zdalne przedłużanie e-recept, zlecenia na test na COVID-19, przedłużanie izolacji domowej. Użytkownicy mają również wgląd w raport pacjentów przebywających na kwarantannie/ poddanych izolacji wraz z wynikami testów.

Zdalne przedłużanie e-recept i e-wizyty są możliwe dzięki integracji Gabinetu drWidget z MyDr, czyli platformą medyczną dedykowaną pacjentom. Integracja ułatwia komunikację na linii lekarz-pacjent i temu ostatniemu zapewnia opiekę medyczną nawet w trudnych czasach epidemii.

Bądź zawsze na bieżąco

Aktualizacje odbywają się automatycznie, a użytkownik zawsze korzysta z najnowszej wersji Gabinetu drWidget. Z dużym wyprzedzeniem oferuje on możliwości, pozwalające lekarzowi rzetelnie wywiązać się z obowiązków, wynikających z cyfryzacji systemu ochrony zdrowia. Tak było zarówno w przypadku udostępnienia użytkownikom modułów e-ZLA i e-recept, jak również - e-skierowań i e-zleceń.

Pełne wsparcie techniczne

Zapewnia dział Helpdesk. Konsultanci są do dyspozycji użytkowników w dni robocze od 7:00 do 20:00. Udzielają pomocy telefonicznie, mailowo i na czacie dostępnym w programie. Użytkownik może liczyć na bezpłatne wsparcie na każdym etapie korzystania z Gabinetu drWidget.

Sprawdź wersję demo!

Poznaj Gabinet drWidget osobiście! Przetestuj jego wersję demonstracyjną pod adresem www.demo.drw.pl. W razie pytań zadzwoń do działu Helpdesk: 33 445 43 45.