Nowa metoda płatności za wizyty, możliwość podpisania dowolnego formularza na tablecie, pełna funkcjonalność programu dostępna także na komputerach z systemem Linux - oto kilka nowości, które w ostatnim czasie Gabinet drWidget zaoferował swoim użytkownikom.

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o bezpłatnym programie do prowadzenia EDM i zarządzania placówką medyczną, koniecznie zajrzyj na stronę www.drw.pl i poznaj Gabinet drWidget. Dzisiaj przyjrzymy się nowym możliwościom oferowanym przez program.

Link do płatności za wizytę

Rozliczając wizytę w Gabinecie drWidget, użytkownik może zaksięgować opłatę, którą pacjent uiścił w placówce, albo wysłać mu link do płatności - SMS-em lub mailem. Nowa metoda płatności (poprzez link) przydaje się np. w sytuacji, gdy w trakcie e-wizyty lub wizyty przedpłaconej okazuje się, że konieczne jest wykonanie dodatkowych badań (usług prywatnych) i pacjent musi dopłacić zdalnie.

Podpis na tablecie

O tę funkcjonalność prosiło wielu użytkowników Gabinetu drWidget. Już teraz dowolny formularz, uzupełniony w przeglądarkowej wersji programu, z pomocą aplikacji mobilnej można podpisać na tablecie. Prawidłowo podpisany i zapisany formularz dołącza do innych dokumentów znajdujących się w karcie pacjenta. Jest widoczny zarówno w mobilnej, jak i przeglądarkowej wersji Gabinetu drWidget.

Nie tylko Windows

W ostatnim czasie Gabinet drWidget został dostosowany do systemu operacyjnego Linux, tak aby było możliwe korzystanie z pełnej funkcjonalności programu (m.in. z wtyczek do drukowania). Nie znasz Linuxa? Zobacz, ile ma zalet! Zapewnia bezpieczeństwo, jest darmowy, działa bardzo szybko i ma mniejsze wymagania sprzętowe.

Kolejna nowość w aplikacji mobilnej

Na prośbę jednego z użytkowników w mobilnym Gabinecie drWidget pojawiła się nowa funkcjonalność, tj. możliwość akceptowania rezerwacji wizyt, utworzonych przez pacjentów za pośrednictwem MyDr lub wtyczki do umawiania wizyt. O akceptacji terminu wizyty pacjent zostaje poinformowany mailowo. Jeśli korzysta z mobilnej wersji MyDr, to otrzymuje również stosowne powiadomienie PUSH od aplikacji.

Pracujemy nad kolejnymi funkcjonalnościami, które uczynią Gabinet drWidget jeszcze wygodniejszym narzędziem pracy. Bądź z nami na bieżąco: polub nasz profil na Facebooku i nie przegap żadnej nowości w programie!