Data spotkania: 24-25 października 2014r.

Miejsce spotkania: Hotel Mercure Warszawa Centrum,

ul. Złota 48/54

 


Głównym celem Sympozjum jest wymiana informacji i spojrzenie z szerszej perspektywy na problem leczenia stawu biodrowego z jego zachowaniem. Tematem przewodnim IV Sympozjum jest dysplazja stawu biodrowego u dorosłych – leczenie z zachowaniem stawu i artroplastyka.

Celem Sympozjum jest przedstawienie przez ekspertów z tej dziedziny, mających doświadczenie w leczeniu dysplazji z zachowaniem stawu i z jego wymianą, możliwości skutecznego leczenia tego schorzenia.

Nasze spotkanie ma charakter edukacyjny i jak zawsze związane jest z osobą twórcy polskiej ortopedii – prof. Ireneuszem Wierzejewskim. Spotkaniu patronują dyrektor Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego prof. Joanna Jędrzejczak, prezes Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego prof. Damian Kusz oraz konsultant krajowy w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu prof. Paweł Małdyk.

Tym razem oprócz kolegów ortopedów z Polski w Sympozjum wezmą udział  również ortopedzi z Czech i Słowacji, którzy z radością przyjęli zaproszenie do udziału w tym przedsięwzięciu.


Źródło: www.sympozjumwierzejewskiego.pl