Cały proces przebiega w prosty, intuicyjny sposób. Zajrzyj do naszej instrukcji krok po kroku i dowiedz się, jak wystawić e-skierowanie w programie dr100.

Na wstępie krótkie wyjaśnienie dla osób, które pierwszy raz słyszą o dr100. Program służy do prowadzenia małych gabinetów i większych klinik stomatologicznych. Pozwala na kompleksowe zarządzanie takimi placówkami, zarówno w części medycznej, jak i administracyjnej. Jest to możliwe dzięki licznym zaawansowanym narzędziom, takim jak wizualny diagram zębowy, interaktywna karta periodontologiczna, moduł e-zwolnień, e-recept, magazynowy, rozliczeniowy i inne.

Wracając do pytania postawionego w tytule: jak wystawić e-skierowanie w programie dr100? To bardzo proste! Należy postępować według poniższego schematu:

  1. Przeprowadzając wizytę z programem dr100, użytkownik przechodzi do sekcji “E-skierowania”.
  2. Następnie należy kliknąć w przycisk “Wystaw skierowanie” i wybrać odpowiedni szablon (np. skierowanie do szpitala, pracowni diagnostycznej itp.).
  3. System automatycznie uzupełnia część rubryk (dane placówki, pacjenta). Użytkownik musi wprowadzić brakujące informacje (kody ICD10, sugerowane miejsce realizacji itp.).
  4. Lekarz podpisuje e-skierowanie swoim hasłem do certyfikatu.
  5. Na zakończenie trzeba wysłać pacjentowi kod dostępu (mailem/ SMS-em).

To tyle! Zachęcamy do przeklikania całej procedury na demo.dr100.pl. W wersji demonstracyjnej programu możesz także zapoznać się z innymi funkcjonalnościami dr100. Jeśli będziesz miał pytania, skontaktuj się z naszą infolinią (33 445 43 53).