Nowa Lista Leków Refundowanych, na podstawie XXIII Obwieszczenia Refundacyjnego Ministra Zdrowia obowiązywuje od dnia 1 września 2015 r. W związku z tym informujemy, że rozwiązania dla lekarzy oferowane przez LekSeek Polska od dnia 1 września 2015r. zawierają dane wg nowego Obwieszczenia Ministra Zdrowia (nowe leki, odpłatności i ceny dla pacjentów).

Lista refundacyjna, która obowiązywać będzie od dnia 1 września 2015 roku wprowadza do refundacji 76 nowych produktów. Producenci wycofali jednocześnie 12 produktów - dla których wygasły lub zostały wycofane pozwolenia refundacyjne. Polecamy artykuł - Nowa lista leków refundowanych (na dzień 1 września).

W związku cyklicznymi zmianami Listy Leków Refundowanych wydawnictwo LekSeek Polska przygotowało dla Państwa ofertę specjalną! Proponujemy Państwu roczną subskrypcję Receptariusza Lekarza Praktyka w wydaniu kieszonkowym. Roczna prenumerata obejmuje wszystkie egzemplarze Receptariusza Lekarza Praktyka, które zostaną wysłane do Państwa, każdorazowo po ukazaniu się Obwieszczenia Ministerstwa Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych w 2015r. Szczegóły i możliwość zamówienia znajdą Państwo tutaj.Co unikalne Receptariusz Lekarza Praktyka to jedyna publikacja na polskim rynku, która zawiera rzetelne i czytelne wskazania do refundacji wg ChPL oraz wskazania off-label przypisane do odpowiednich poziomów odpłatności.

NOWOŚĆ! Po sukcesie mobilnych aplikacji z serii drWidget oddajemy w Państwa ręce bezpłatną - dzięki firmie Polpharma - Bazę Leków drWidget na systemy Windows w wersji dostosowanej do pracy na komputerach stacjonarnych oraz laptopach. DrWidget Baza Leków to program, który zawiera szczegółowe i  aktualizowane on-line informacje o wszystkich lekach dostępnych w Polsce.

Program drWidget Baza Leków  na systemy Windows jest dostępny całkowicie za darmo - dzięki firmie Polpharma - dla wszystkich lekarzy i farmaceutów. Mogą go Państwo pobrać ze strony internetowej, zamówić na CR-ROM lub na nośniku Pendrive (pamięć USB) – każda z tych opcji jest bezpłatna.

DrWidget Baza Leków na systemy Windows jest również GRATIS dołączana do każdego Receptariusza Lekarza Praktyka oraz Receptariusza Farmaceuty!
Polecamy Państwu również platformę informacji medycznej www.drwidget.pl oraz aplikacje mobilne drWidget.

Aplikacje z serii DrWidget to:

DrWidget Baza Leków - aplikacja umożliwiająca szybki dostęp do bazy wszystkich leków w tym do ich opisów i informacji asortymentowo-cenowej
DrWidget ICD10 - klasyfikacje chorób, problemów medycznych, leków i substancji powiązanych z ICD-10
DrWidget eWUŚ - aplikacja umożliwiająca szybką weryfikację prawa pacjenta do świadczeń publicznej opieki zdrowotnej
DrWidget Interakcje - aplikacja dzięki której w szybki sposób ustalisz ryzyko wystąpienia interakcji w terapii łączonej różnymi lekami
DrWidget CalcMed - aplikacja dzięki której obliczysz dawkowanie wybranego leku, a także przeliczysz jednostki fizyczne oraz policzysz stężenie roztworu
DrWidget Normy i Skale - aplikacja zawierająca normy i skale medyczne powszechnie stosowane w medycynie.
DrWidget ICD9 – NOWOŚĆ! - podręczna baza procedur medycznych wg Międzynarodowej Klasyfikacji Procedur Medycznych ICD9

 
 

Aplikacje z serii DrWidget dostępne są na wszystkie popularne platformy mobilne:
 

Zapraszamy Państwa również do zapoznania się z serwisem Wielka Baza ChPLwww.chpl.com.pl. Wielka Baza ChPL firmy LekSeek Polska to baza zawierająca oryginalne Charakterystyki Produktów Leczniczych wszystkich leków dopuszczonych do obrotu w Polsce. Baza została zbudowana na urzędowych źródłach dostępnych w Polsce oraz Europie. Baza zawiera ponad 8200 ChLP.


Jeżeli są Państwo zadowoleni z oferowanych przez wydawnictwo LekSeek Polska rozwiązań dla lekarzy prosimy o polecenie nas i naszych rozwiązań swoim współpracownikom z placówki i innym osobom z branży medycznej.

W Państwa opinii LekSeek Polska to lider na rynku informacji o lekach. Dziękujemy za zaufanie.
 


Zespół LekSeek Polska
z myślą o lekarzach...