Lekarze bez Granic zapraszają na otwarte spotkanie informacyjne dla pielęgniarzy i pielęgniarek na temat specyfiki i możliwości pracy w międzynarodowych projektach organizacji, prowadzonych w 70 krajach. Spotkanie w języku angielskim odbędzie się 5 października (wtorek) o 19.00 na platformie Zoom. Udział w webinarze wymaga rejestracji na stronie Lekarzy bez Granic.

Lekarze bez Granic to największa medyczna organizacja humanitarna na świecie. Od ponad 50 lat niesie pomoc ludziom dotkniętym skutkami katastrof naturalnych, konfliktów zbrojnych, kryzysów ekonomicznych, epidemii i kryzysu klimatycznego. Zajmuje się m. in. ratowaniem i rehabilitacją rannych, opieką okołoporodową, leczeniem niedożywienia i zaniedbanych chorób, podstawową opieką medyczną i zdrowiem psychicznym.

Pielęgniarki i pielęgniarze pracują w znakomitej większości projektów Lekarzy bez Granic, prowadzonych w ponad 70 krajach. Praca w międzynarodowych projektach Lekarzy bez Granic to doświadczenie, które zmienia życie. To również okazja do rozwoju kompetencji zawodowych – pracy ramię w ramię z najlepszymi specjalistami z całego świata, w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną, zajmując się wieloma trudnymi i niecodziennymi przypadkami.

Więcej o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia oraz specyfice międzynarodowych projektów Lekarzy bez Granic opowie pracownik terenowy organizacji podczas najbliższego spotkania informacyjnego dla pielęgniarzy i pielęgniarek - 5 grudnia (wtorek), godzina 19:00, Platforma Zoom, Spotkanie w języku angielskim.

Organizatorzy zapraszają zarówno doświadczonych pielęgniarzy i pielęgniarki, jak i osoby kształcące się w tym zawodzie, chcące dowiedzieć się o wymaganiach i możliwościach na przyszłość.

Udział w webinarze wymaga rejestracji na stronie Lekarzy bez Granic.

Więcej informacji o warunkach i możliwościach pracy w terenie dostępne jest również TU.

Źródło: Lekarze bez Granic