Zadbaj o swoich pacjentów kompleksowo i edukuj ich z zakresu zdrowia i medycyny. Pomoże Ci drNews, czyli nowoczesny system informacyjny, służący do wyświetlania materiałów edukacyjnych w poczekalniach przychodni i mniejszych praktyk lekarskich.

DrNews angażuje osoby oczekujące na wizytę u lekarza, które dzięki krótkim blokom filmowym nie tylko przyjemniej spędzają czas, lecz także poszerzają swoją wiedzę. Na ekranach wyświetlane są:

  • najważniejsze krajowe wiadomości medyczne (w tym komunikaty na liniach: lekarz-pacjent oraz resort zdrowia-pacjent);
  • seria „Czy wiesz, że…” prezentująca ciekawostki medyczne, uwzględniająca m.in. odkrycia naukowców i informacje o skutkach zaniedbywania zdrowia;
  • „słówko dnia” z definicją, zwykle z dziedziny medycyny i farmacji, ale nie tylko;
  • kartka z kalendarza wraz z imionami solenizantów oraz inspirującym cytatem na każdy dzień;
  • prognoza pogody na trzy dni wraz z informacją o godzinach wschodu i zachodu słońca.

DrNews oferuje treści zgodne ze specyfiką działalności danej placówki medycznej. Ta ostatnia zyskuje również własny czas antenowy, który może przeznaczyć np. na wyświetlanie grafiku pracy, informacji o przychodni, lekarzach itp.

Już dziś drNews może pojawić się w poczekalni Twojej placówki medycznej! Nie poniesiesz kosztów za możliwość wyświetlania naszych materiałów edukacyjnych, a dodatkowo zyskasz pełną obsługę techniczną.

Weź udział w innowacyjnym projekcie na skalę ogólnokrajową i zyskaj większy prestiż w oczach pacjentów. Sprawdź szczegóły na stronie drnews.pl. W razie pytań napisz do nas na adres drnews@lekseek.com.