Grupa INTER od prawie 30 lat wspiera w Polsce środowisko medyczne w pracy zawodowej i w życiu prywatnym. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach dedykowanych zawodom medycznym. Dbamy o bezpieczeństwo lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, fizjoterapeutów oraz pracowników wykonujących inne zawody medyczne. Współpracujemy z samorządami lekarzy, pielęgniarek i położnych.

Rozumiemy Państwa potrzeby i oczekiwania. Aktywnie wspieramy środowisko medyczne od czasów studiów aż do końca aktywności zawodowej. Zaufało nam ponad 80 000 pracowników medycznych i 10 000 podmiotów medycznych. Miniony rok upłynął nam pod znakiem pandemii SARS-CoV-2.

Jako wieloletni partner środowiska medycznego i ekspert w dziedzinie ubezpieczeń wspieramy Państwa od początku pandemii. Już w kwietniu w trosce o bezpieczeństwo lekarzy zaangażowanych w bezpośrednią walkę o życie i zdrowie chorych na COVID- 19 uruchomiliśmy na stronach NIL i OIL bezpłatne porady prawne. Nasi prawnicy w każdej chwili udzielają wsparcia w tematach związanych z wykonywaniem pracy w warunkach pandemii.

Obserwujemy wzrost zachorowań na COVID-19 wśród personelu medycznego. Praca w szczególnych warunkach, w ogromnym stresie, ciągła ekspozycja na wirusa SARS- CoV-2, brak czasu dla siebie i Najbliższych to rzeczywistość, w której to my myślimy o Państwa bezpieczeństwie.

W naszej ofercie znajdą Państwo propozycje ubezpieczeń związanych z ryzykiem zachorowania na COVID-19. Ubezpieczenie INTER Medyk Life uwzględnia niezdolność do pracy również w tym przypadku i zapewnia rekompensatę utraconych przychodów nawet za okres 365 dni.

Z przykrością dowiadujemy się o śmierci Pracowników Medycznych, którzy od nas odeszli ratując życie pacjentów chorych na COVID-19. W trosce o Państwa Najbliższych, w sytuacji gdyby Państwa nagle zabrakło w wybranych wariantach w produkcie INTER Medyk Life rozszerzamy ochronę ubezpieczeniową na wypadek śmierci w wyniku COVID-19 dla obecnych i przyszłych klientów spełniających warunki określone w Regulaminie Akcji „INTER Pracownikom Medycznym w czasie pandemii”. Sumy ubezpieczenia zostają zwiększone o kwotę 50 000 zł lub 100 000 zł, przez okres maksymalnie 3 miesięcy - w zależności od wykupionego wariantu INTER Medyk Life, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.interpolska.pl i zapoznania się z ofertą ubezpieczeń dedykowanych środowisku medycznemu - lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, fizjoterapeutom.