„Wirtualna recepcja” to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu samodzielnie prowadzić recepcji swojej placówki, a zatrudnienie pracownika byłoby dla nich zbyt dużym kosztem. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak to działa.

„Wirtualną recepcję” Twojej placówki medycznej może poprowadzić zespół Call Center LekSeek Polska. Wyręczymy Cię w odbieraniu telefonów: będziemy umawiać pacjentów na wizyty, odwoływać je i przekładać ich terminy. Nasi konsultanci będą do dyspozycji Twoich pacjentów codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-20:00.

Przez pierwsze trzy miesiące możesz korzystać z „Wirtualnej recepcji” zupełnie za darmo. Po upływie tego czasu, koszt prowadzenia Twojej recepcji będzie uzależniony od ilości umówionych wizyt.

„Wirtualna recepcja” to kolejne udogodnienie dla użytkowników Gabinetu drWidget. Jeszcze go nie znasz? To bezpłatny program do kompleksowego zarządzania zarówno indywidualną praktyką, jak i większą przychodnią lekarską. Zaawansowany technologicznie, a zarazem łatwy w obsłudze. Dzięki niemu lekarze pracują szybko, wygodnie i efektywnie.

Gabinet drWidget to najlepsza odpowiedź na potrzeby lekarzy, wynikające z nabierającej tempa cyfryzacji służby zdrowia. Użytkownicy programu wystawiają elektroniczne zwolnienia lekarskie (e-ZLA) zaledwie kilkoma kliknięciami i w prosty sposób dokonują rozliczeń z NFZ. Bez najmniejszego trudu generują w programie e-recepty i prowadzą karty pacjentów w formie elektronicznej. Dzięki natychmiastowemu dostępowi do wszystkich danych o pacjencie, interaktywnemu grafikowi wizyt, obszernej bibliotece gotowych formularzy, systemowi automatycznych podpowiedzi i innym udogodnieniom dostępnym w Gabinecie drWidget lekarze pracują szybko i sprawnie, oszczędzając nawet 20% czasu dziennie.

Więcej informacji na temat programu można znaleźć pod adresem www.drw.pl. Natomiast ofertę „Wirtualnej recepcji” szczegółowo przedstawią Ci nasi konsultanci. Aby z nimi porozmawiać, zadzwoń pod numer 33 445 43 45. Czekamy na Twój telefon!