To już ostatnia chwila, aby wdrożyć Elektroniczną Dokumentację Medyczną - wkrótce jej prowadzenie stanie się ustawowym obowiązkiem lekarzy. Jeśli nadal nie wybrałeś programu do EDM, to koniecznie sprawdź naszą propozycję!

Mamy dobrą wiadomość: program do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej nie musi być drogi ani skomplikowany w obsłudze. Co więcej: może być darmowy i intuicyjny, a przy tym oferować wsparcie techniczne na każdym etapie korzystania z programu. Właśnie taki jest Gabinet drWidget, dlatego poświęć kilka minut i poznaj go bliżej.

Gabinet drWidget: korzystaj, gdziekolwiek jesteś

Potrzebujesz tylko bezpłatnego konta założonego pod adresem drw.pl i komputera z dostępem do internetu. Gabinet drWidget to program “w chmurze”, a to oznacza, że możesz z niego korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej - także na telefonie.

Prowadź EDM i nie tylko

Program umożliwi Ci zarówno prowadzenie EDM, jak i kompleksowe zarządzanie placówką medyczną. Korzystając z Gabinetu drWidget, będziesz mógł między innymi:

-> organizować pracę w interaktywnym grafiku

-> wystawiać e-zlecenia, e-skierowania, e-recepty i e-ZLA

-> przeprowadzać e-wizyty przez wideoczat

-> zlecać testy w kierunku COVID-19 i przedłużać izolację domową

-> rozliczać się z Narodowym Funduszem Zdrowia

-> generować raporty z działalności placówki

Najlepsza odpowiedź na potrzeby lekarzy i pacjentów

Dzięki integracji Gabinetu drWidget i platformy dla pacjentów MyDr ułatwiliśmy komunikację na linii lekarz-pacjent. Ten ostatni zyskał opiekę medyczną nawet w trudnych czasach epidemii, m.in. za sprawą konsultacji on-line i możliwości zdalnego przedłużania e-recept.

Bądź o krok przed cyfryzacją systemu ochrony zdrowia

Aktualizacje programu odbywają się automatycznie, a użytkownik zawsze korzysta z najnowszej wersji Gabinetu drWidget. Z dużym wyprzedzeniem oferuje on możliwości, pozwalające lekarzowi rzetelnie wywiązać się z obowiązków, wynikających z cyfryzacji systemu ochrony zdrowia. Tak było zarówno w przypadku udostępnienia użytkownikom modułów e-ZLA i e-recept, jak również - e-skierowań i e-zleceń.

Pełne wsparcie techniczne

Zapewni Ci dział Helpdesk. Konsultanci są do dyspozycji użytkowników w dni robocze od 7:00 do 20:00. Udzielają pomocy telefonicznie, mailowo i na czacie dostępnym w programie. Użytkownik może liczyć na bezpłatne wsparcie na każdym etapie korzystania z Gabinetu drWidget. Pomagamy również w przeniesieniu danych z dotychczas używanej aplikacji.

Nadal masz wątpliwości? Zobacz wersję demo

Nie wierz nam na słowo. Wejdź na stronę demo.drw.pl i samodzielnie przetestuj możliwości Gabinetu drWidget. W razie pytań zadzwoń do działu Helpdesk: 33 445 43 45.

EDM